Wysyłka

Przewoźnik

Zamówienia są obsługiwane przez firmę kurierską UPS, która cechuje się dbałością o bezpieczeństwo paczek i szybką dostawą.

Terminy

Zamówienia złożone oraz opłacone do godz. 12:00 w dniu roboczym (pon-pt) wyślemy w kolejnym dniu roboczym (przykład: zamówienie otrzymujemy we wtorek o 11.30 - wyślemy w środę, zatem do Klienta dotrze ono w czwartek). Z kolei zamówienie złożone po godzinie 12 wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych (przykład: zamówienie otrzymujemy we wtorek o 16.30 - wyślemy w czwartek, zatem do Klienta dotrze ono w piątek).

Zamówienia złożone w dniach wolnych od pracy (sobota, niedziela i święta) będą traktowane jako zamówienia złożone o poranku w najbliższym dniu roboczym (tj. wysyłka nastąpi w kolejnym dniu roboczym).

Jeżeli zależy Państwu na jeszcze szybszej dostawie, prosimy o indywidualny kontakt z obsługą sklepu.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki to 22 zł w przypadku paczek do 1 kg i 25 zł powyżej 1 kg. Podczas składania zamówienia system automatycznie oblicza wagę paczki i wyświetla koszt wysyłki.

Pakowanie

Wysyłany towar zabezpieczamy bardzo starannie, żeby nie uległ uszkodzeniu podczas podróży. Stosujemy tzw. "folię bąbelkową" oraz wypełnienie paczki papierem pakunkowym. Każda wysyłana przez nas paczka jest opatrzona naklejką "Uwaga szkło", w razie potrzeby również "Góra-dół".

Jeżeli otrzymasz paczkę ze śladami zgniecenia lub towar uszkodzony przez przewoźnika - obowiązkowo wypełnij druk reklamacyjny w obecności kuriera. Jednocześnie napisz w takim wypadku do nas. Pamiętaj, również paczkę bez śladów uszkodzeń możesz otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić stan towaru.